ADDRESS


EMAIL

PHONE

Vítejte v novém domě!

Kdo by se nechtěl probudit, a rázem se ocitnout v jiném domě, jinak řečeno ve vašem stávajícím bydlišti, jen o něco modernějším a luxusně vybavenějším. Vyhrajete-li milion, tak proč ne, směle do renovace! Ovšem žijete-li od výplaty k výplatě, je to už mnohem horší. Zažili jste nějakou složitou životní situaci, ze které se vzpamatováváte doteď? Pak jste možná vy ti praví pro televizní reality show! Nebojte se, nebudete nikde zavření, naopak, designeři vám chtějí udělat radost, protože věří, že si zasloužíte začít znovu žít a to s čistým štítem!

Kuchyně, srdce domu
Je vlastně jedno, jestli toužíte po nové kuchyňské lince s masivními dvířky, či chcete „splnit sen“ dětem. Nebo chcete obojí? Stačí říct! Pro odborníky přes svět bydlení nic problém. Naopak, váš nový začátek je pro ně velice důležitý. Vědí totiž, že díky jejich „malé zásluze“, a to především v podobě renovace interiéru, ve vás „zasadily semínko naděje“ na lepší zítřky. A i když se hmotnými věcmi nedá nikdy vykoupit negativní zážitek z minulosti, pro začátek je to dobrý start.

Nebojte se, nechte si moderně inovovat váš současný domov, který je plný vzpomínek, bohužel někdy i těch negativních, a zkuste začít žít jinak, ve vašem novém, útulném a „ještě nepopsaném“ bytě!